Blogist

Blogist
Mõnikord satiiriline varjatud poolhumoristlik üllitis, mõnikord südamelt paotatud emotsionaalne lugu, mõnikord luuletused ja kirjanduslik looming, mõnikord segumasinast läbi käinud pajatus, mida ilmestavad mitmed juhuslikult pillutud lausestruktuurid, mis on seatud tekstiks esitlemaks minu mõtteid, arvamusi ja läbielamisi. Ridade vahel on nii mõndagi peidus. Head lugemist!
Tekstide loata kopeerimine, muutmine, kasutamine keelatud (sh meediaväljaannetes)! Tekstide kasutamiseks pöörduda blogi autori poole (autori e-mail: hundikoer@gmail.com) või tutvuge hinnakirjaga lehel "Autoritasude leping".

esmaspäev, 20. august 2018

Kuidas on olla ema?

Nii palju aega võtab, et ma pole jõudnud oma isiklikku blogi täita.


Lugesin oma postitusi ja ma tean, et jätan meelega naljakaid lauseid sisse, aga need tundusid ikkagi nii kuidagi tõsised. Ma tean, et kirjutades on mul hea tuju sageli ja teen nalja, aga kuna ma smaile ei kasuta suurt blogis, siis lugedes jääb kuidagi selline mulje, nagu ma püüaks mingi tähtsuskonn paista. Tegelikult ma teen lihtsalt nalja oma lohisevate lausetega. Kuid lõpuks naeran ainult mina enda üle, sest olen enda suurim fänn. 😀

Kuidas teised emad jõuavad blogi pidada?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar