Blogist

Blogist
Mõnikord satiiriline varjatud poolhumoristlik üllitis, mõnikord südamelt paotatud emotsionaalne lugu, mõnikord luuletused ja kirjanduslik looming, mõnikord segumasinast läbi käinud pajatus, mida ilmestavad mitmed juhuslikult pillutud lausestruktuurid, mis on seatud tekstiks esitlemaks minu mõtteid, arvamusi ja läbielamisi. Ridade vahel on nii mõndagi peidus. Head lugemist!
Tekstide loata kopeerimine, muutmine, kasutamine keelatud (sh meediaväljaannetes)! Tekstide kasutamiseks pöörduda blogi autori poole (autori e-mail: hundikoer@gmail.com) või tutvuge hinnakirjaga lehel "Autoritasude leping".

pühapäev, 29. mai 2011

Vales kohas üle tee minek

Sõitsin Tiskrest Tabasalu poole ja näen, et kruusateed mööda sõidab mendibuss ja hakkab keerama Tabasalu poole. Mäe all läheb ülbe mees käest kinni lapsega lampi üle tiheda liiklusega kohas üle tee lihtsalt, üldse autosid ei vaata ja kõnnib täpselt teistele ja ka mulle ette. Ma pidurdasin ja lasin signaali, aga ta vahtis vihaselt, endal laps kõrval. Sõidan edasi ja näen tahavaatepeeglist, et politseiauto peatub nende juures, sest nad ju ka nägid seda väga lolli tegu.

2 kommentaari: