Blogist

Blogist
Mõnikord satiiriline varjatud poolhumoristlik üllitis, mõnikord südamelt paotatud emotsionaalne lugu, mõnikord luuletused ja kirjanduslik looming, mõnikord segumasinast läbi käinud pajatus, mida ilmestavad mitmed juhuslikult pillutud lausestruktuurid, mis on seatud tekstiks esitlemaks minu mõtteid, arvamusi ja läbielamisi. Ridade vahel on nii mõndagi peidus. Head lugemist!
Tekstide loata kopeerimine, muutmine, kasutamine keelatud (sh meediaväljaannetes)! Tekstide kasutamiseks pöörduda blogi autori poole (autori e-mail: hundikoer@gmail.com) või tutvuge hinnakirjaga lehel "Autoritasude leping".

esmaspäev, 7. detsember 2009

Ei meeldi

Mis mulle ei meeldi:
  • üksi magada
  • pekki süüa
Ärge sundige mind üksi magama. Ööseks jäädes kuhugi kästakse mul alati kuhugi üksi minna, öeldakse, et näe maga siin kuskil üksi. Ja siis küsitakse mis tunne on igal õhtul üksi voodisse minna (mõnitatakse, hahah). Siis öeldakse, et tuled siia peole ja kui tahad, ma magan ise sust 100 m eemal. Tegelt mulle meeldiks koos, näitab usaldust. Õnneks mõistlikumad inimesed arvavad samamoodi.

Pekk on ainus asi, mis mulle ei maitse eriti. Väga lahe, kui see on toidu sisse peidetud, näiteks mingi lihasoust või mis iganes ja lihatükkide asemel on salajased pekitükid.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar