Blogist

Blogist
Mõnikord satiiriline varjatud poolhumoristlik üllitis, mõnikord südamelt paotatud emotsionaalne lugu, mõnikord luuletused ja kirjanduslik looming, mõnikord segumasinast läbi käinud pajatus, mida ilmestavad mitmed juhuslikult pillutud lausestruktuurid, mis on seatud tekstiks esitlemaks minu mõtteid, arvamusi ja läbielamisi. Ridade vahel on nii mõndagi peidus. Head lugemist!
Tekstide loata kopeerimine, muutmine, kasutamine keelatud (sh meediaväljaannetes)! Tekstide kasutamiseks pöörduda blogi autori poole (autori e-mail: hundikoer@gmail.com) või tutvuge hinnakirjaga lehel "Autoritasude leping".

Teisipäev, 29. detsember 2009

Mida naised tahavad

Kõik mehed mõtlevad selle üle ja tahaks hullult teada, mida mingi eit mõtleb oma aruga. Enamasti meeste lemmikväljend on see, et naised ei tea ise ka, mida nad tahavad. Mehed armastavad öelda ka, et kui on pappi, on naisi ja naised tahavad raha ja rikkust ja vaeseid ei vaata. Rahahullude naiste liik on äge. Nad on nii tallujad, mehed lollikesed ju fännavad neid. Okei, mulle need ei meeldi. Ausalt öeldes, on peale rahahullude veel normaalseid naisi. Nad ei taha üle mõistuse asju. Karta on, et nad tahavad hellust, armastust, hoolitsust ja muud häädust ja ma seletan, kuidas nad rahul oleks. Neiud tahavad:
  • Tunnete väljendamist. Jumala hea on ju, kui sa tead, et keegi sind armastab, või vähemalt meeldid kellelegi. Mehed lihtsalt teavad seda, neil ei ole vaja, et seda neile korrutataks ekstra tihti; naised teavad ka, aga nad mõtlevad palju ja hakkavad kahtlustama, et vb mees enam ei hooligi naisest. Selleks puhuks on asi, et ÖELGE naistele, mida te tunnete. See tegelikult pole raske. Jumala norm on ju jagada oma rõõmukest ja lihtsalt öelda, mis tunne teil selle naise vastu on. Seda ei pea tegema pika vingumise peale, niisama lampi isegi saab rääkida, ausalt. Nt tuleb pähe mõte, et oma naine on nii kallis. Öelge siis kohe talle nii.
  • Komplimente. Naised mõtlevad palju ja sealhulgas jaksavad nad mõelda, et nad on koledad jne. Sitaks raske on öelda naisele, et need juuksed tal peas on ilusad; väga raske on öelda, et meeldib nt selle naise kehakuju; võimatu on öelda, et naisel on super iseloom. Jee ongi raske öelda. Kui te räägite sõpradega filmist, siis ju te ka mõnikord kommenteerite, mis teile seal meeldis. Aga samamoodi öelge ka naisele. Nt saate laheda neiuga kokku ja näete, et ooo, sitaks kepilt sobib talle see pluus. JA SIIIS lihtsalt AVALDAGE ARVAMUST. See on lihtsalt hea arvamus ja kompliment ja siis nähke kui õnnelik naine kohe on. Ehk siis lihtne moodus: kui on hea arvamus, öelge.
    Mõned hoiavad hea arvamuse alati endale ja lihtsalt jõllavad seki kauem mõnda ilusat asja. See on tobe tegelt, kui juba jõllata, öelge ka mis põhjusel. Tobedat pilku nähakse nagunii, aga alati märkaja ei pruugi teada, miks passitakse.
    Halvasti on mõnede jaoks lihtsam öelda, sest nad on ossid. Harjutage ilusti ütlemist. See pole väga raske. See on ju arvamus ja oiiii sitaks rohkem naisi saab kui panniga roolides.
  • Rääkimist. Mhm, rääkimine on nõme (ei). Tegelikult proovige. Palju kergem hakkab, kui tead, mida teine arvab ja teine teab, mida ise arvad. Alati jah ei pea lobisema, aga mõttekatest asjadest rääkimine on tähtis (tunded nt, elu, käimine).
    Jumala halb on ignomine. Eriti kui ei vastata kõnedele jne. Näitab, et oled sitapea. Okei, las üks eit arvab, et oled sitapea, aga selline suhtumine muudab su lollimaks ja varsti oled enesele märkamata nendega ka sitapea, kes sulle meeldivad. Ja see ignotud naine võib ju oma väikest arvamust avaldada, miuke sa oled, teistele. Hea moodus: ütle, mida sa tunned, miks ignod, kas edasi tahad suhelda, mida tahad et tema teeks. Räägi.

Pole palju tahetud. Ja see jutt, et naised ise ka ei tea, mida nad üldse tahavad, tuleb sellest, et naised väljendavad oma mõtteid ja asju keeruliselt. Raske on ju ise endale ka selgeks teha, millist hoolitsust tahetakse ja miuke armastus on õige ja milline hästiöeldud sõna on parim. Nad ju ei hakka sellist pikka juttu teile seletama. Pmst tahetakse headust.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar