Blogist

Blogist
Mõnikord satiiriline varjatud poolhumoristlik üllitis, mõnikord südamelt paotatud emotsionaalne lugu, mõnikord luuletused ja kirjanduslik looming, mõnikord segumasinast läbi käinud pajatus, mida ilmestavad mitmed juhuslikult pillutud lausestruktuurid, mis on seatud tekstiks esitlemaks minu mõtteid, arvamusi ja läbielamisi. Ridade vahel on nii mõndagi peidus. Head lugemist!
Tekstide loata kopeerimine, muutmine, kasutamine keelatud (sh meediaväljaannetes)! Tekstide kasutamiseks pöörduda blogi autori poole (autori e-mail: hundikoer@gmail.com) või tutvuge hinnakirjaga lehel "Autoritasude leping".

laupäev, 22. november 2014

Minu lemmikasjad

Palju postitusi ja pilte on ka teistel inimestel oma lemmikasjade kohta. Ma olen üsna nõus, et peaks tundma heameelt kõige selle üle, mis olemas on ja igapäevaelus aitavad. Tahan ka lahe olla ja lisan pilte oma lemmikasjadest, mida ma tihti kasutan. Tegin kodus stuudio ja palusin enda kodus olevatel toodetel veidi poseerida ja end heast küljest näidata, et ma saaks paar klõpsu teha ja pärast töötlesin ka, sest mulle täiega meeldib pilte töödelda.

Alustan oma fotokollektsiooni paljude eestlaste lemmikuga Vestige Verdant näomaskiga. See on hea mask, kõigile mu peres ka meeldib see. Sellel on purk must, ise on must ja siis on nägu ka must, kui mask on peas. Teinekord teen ka sellest pilti, kui mask on näos oma koha leidnud.

Järgmised lahedad asjad on minu must hambahari ja must hambapasta. Väga hea valgendav hambapasta, ise musta värvi, sest mingi süsi on vist sees, meeldiva maitsega ja puha. Soovitan. Seda vist igalpool ei müüda, aga ma pole kindel ka. Muidu mul Tallinnas on teine must hambahari, mis on üleni must ja normaalse kujuga, täpselt nagu normaalne hambahari olema peab, ilma nõgudeta. Pildistan kunagi toda ka, ning seda olen ma müügil veel vähesemates kohtades näinud.

Mu lemmik-WC-paber! See on nii ilus lilla ja see toru, mis sealt lõpuks välja ilmub, on potisõbralik, selle saab vette loopida, väga lõbus! Kes ikka viitsib pappi kuskile prügikasti viia. Sinna, kuhu toru tekib, sinna see jääb. Zeva miski on see.

Ka hambahari ja hambapasta poseerisid siin võttel. Pildil on toodud üsna normaalsed šampoon ja palsam, mis on üsna tavalised. Muidu kasutan mingeid teisi ka, Soome firma omi,  BioCutrin, mis on väga head. Juukseasju kasutan alati erinevalt, samaga pesta on tüütu.

Sel võttel poseerib spreipalsam koos hea deodorandiga. Küljepeal on näha kreemid. Üks Avoni oma on parim.


Siit fotolt on võimalik tuvastada üks väga hea huulepalsam. See ei ole ligane ja rasvane nagu paljud on, vaid see on meeldiva kreemise struktuuriga ning jätab ilusad roosakad huuled. Väga hea toode!


Antud fotol poseerib täring ja mu jalg on varjamas täringusilma, mis on oma korrektselt lokatsioonilt minema lennanud.

Foto kahest tavalisest tootest. Normaalne deodorant ja pähe (pähe jah ja siis tuleb massaaži teha, pidavat juukseid kasvatama) jäetav sprei. Varem nägin ainult meestele deodorante, mis nii kaua kestavad, kuid nüüd on võimalik naistel sama kaua end normaalselt tunda. Ei oska teadmisi jagada, kas see tegelikult ka nii kaua peal püsib, aga kiri on meelitav.


Üks väga hea ripsmedušš! See on mu lemmik. Ostsin selle MyLookist, kuid viimasel ajal oli see otsas, rohkem pole vaadanud, kas seal on. Igatahes on see ripsmetele hea, see on ripsmeid kasvatav ning mu ripsmed on näiteks küll päris hea pikkusega. Muidugi alumiste ripsmekarvade pikkus jääb soovida, kuid ülemised on küll normaalsed.

Pildil poseerib must pipar köögi taustal. Seda saab panna toitudesse, päris hea. Antud hetkel käis ka toiduvalmistamise tegevus, kuid sinna pipart ei lisatud.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar