Blogist

Blogist
Mõnikord satiiriline varjatud poolhumoristlik üllitis, mõnikord südamelt paotatud emotsionaalne lugu, mõnikord luuletused ja kirjanduslik looming, mõnikord segumasinast läbi käinud pajatus, mida ilmestavad mitmed juhuslikult pillutud lausestruktuurid, mis on seatud tekstiks esitlemaks minu mõtteid, arvamusi ja läbielamisi. Ridade vahel on nii mõndagi peidus. Head lugemist!
Tekstide loata kopeerimine, muutmine, kasutamine keelatud (sh meediaväljaannetes)! Tekstide kasutamiseks pöörduda blogi autori poole (autori e-mail: hundikoer@gmail.com) või tutvuge hinnakirjaga lehel "Autoritasude leping".

teisipäev, 24. november 2009

naised jee on õelad

Mehed armastavad öelda, et naised on maod ja kurjad ja õelad ja ärakasutajad ja vastikud jne, igasugu sõnu leiavad naiste iseloomustamiseks. Naisi ei saa usaldada jne. See pole nii.

Pmst mõned mehed harrastavad koolitada välja madusid. Näiteks üks tobe mees hakkab fännama mingit tibi, keda ta anyway ei saaks sellise suhtumisega, mida ta ka muuta ei kavatse. Igatahes, näinud, et ta tibile ei meeldi, üritab ta siiski kõigega muljet avaldada. Näiteks näitab, et tal on raha. Kingib naisele jumala palju asju ja ehteid ja kalleid asju. Naine ju karta on et blokib siiski, kui talle mees ei meeldi, miks siis peaks ta temaga käima. Aga ta siiski võtab kingitusi vastu. Siis jõuab talle kohale, et ta meeldib mehele oma ilu pärast ja ta saaks ju mehe ümber sõrme keerata. Tal on valik, kas ta teeb või ei tee seda. Kui ta seda teeb, siis hakkab ta meest kingituste ja raha pärast ära kasutama. Lõpuks ka mees taipab, et ta isiklikult oma iseloomuga naisele ei meeldi ja otsustab ta maha jätta või jätab naine tema maha. Naine on õnnelik saadud rahaga ja mees kirub naisi, et kõik on ühesugused kurjad ärakasutajad, tegelikult ise ta ju oli nii loll, et alles lõpus avastas, et oih, siiski ei meeldi beibele. Ja kui naine nägi, et sai ikka väga kasu niimoodi, siis oskab ta juba ise endale järgmise lolli ohvri valida, kellelt raha saada. Kui naine on teistsuguse iseloomuga, siis ta väldib selliseid osse, kes rahaga meelitavad.

Paljud mehed ongi ainult selliseid naisi kohanud, kelle teised tüübid on "ära koolitanud". Nendel meestel on arusaam, et kõik naised on sellised, nad vist ei tea ka, et inimesel on iseloom ja igal ühel isegi erinev ju (wow). Aga need jorsid sõidavad oma bemmidega ringi ja arvavad, et naised jooksevad neile järgi, sest neil on auto, kui vägev. Mis siis, et tegelikkuses naine vaatab MEEST mitte mingit autot - auto jms, mllega mehed uhkustavad, et neil on, on tegelikult lisaboonus vb, kui sedagi, sest inimene on tähtsam. Aga jah, ostke endale mingi pann millega ringi loksuda ja unelege naistest, kes mõnust värisevad teie rahaka isiksuse saabumist nähes.

Jorsid mehed, kellel pole neidusid olnud, fännavad alati suurte kurvidega ülisaledaid naisi, keda nad näevad filmides. Nad ei kavatsegi sellest latist allpool olevaid naisi vaadata (isegi kui neid olemas pole). Neid ei huvita iseloom, nad ajavad soga, et rahaga saab täiega naisi jnejne. Jorsse mehi on üsna võimatu õpetada, sest nad ei võta kedagi kuulda ja arvavad, et nende põhimõtted on tõesed. Ja siis need jorsid võimalusel koolitavad õelaid naisi välja. Õnneks ka mitmed naised ei lange sellise koolituse ohvriks.

Leidub ka normaalseid mehi, kes saavad aru, et ei loe kurvid ja moll vaid ka mõistmine ja muud asjad. Tegelikult on nii, et kui iseloom on ilus, on ka välimus ilus.

Naised hindavad tegelikult iseloomu ja normaalset välimust (ja see ongi normaalne, kui iseloom on normaalne). Iseloomus on tähtsad mõistmine ja rääkimine ja mitteblokkime.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar