Blogist

Blogist
Mõnikord satiiriline varjatud poolhumoristlik üllitis, mõnikord südamelt paotatud emotsionaalne lugu, mõnikord luuletused ja kirjanduslik looming, mõnikord segumasinast läbi käinud pajatus, mida ilmestavad mitmed juhuslikult pillutud lausestruktuurid, mis on seatud tekstiks esitlemaks minu mõtteid, arvamusi ja läbielamisi. Ridade vahel on nii mõndagi peidus. Head lugemist!
Tekstide loata kopeerimine, muutmine, kasutamine keelatud (sh meediaväljaannetes)! Tekstide kasutamiseks pöörduda blogi autori poole (autori e-mail: hundikoer@gmail.com) või tutvuge hinnakirjaga lehel "Autoritasude leping".

esmaspäev, 21. september 2015

Tähelepanekud elu kohta (filosofeerimas)

Toon siia mõned asjad, mille üle olen ma pikalt juurelnud ja siis mingi lahenduse nende jaoks välja mõelnud.Minevik, tulevik ja olevik eksisteerivad korraga.

Mitte midagi ei ole olemas, sest footonil puudub seisumass. Järelikult ta ei seisa, ta ainult liigub, aga kui talle järgi joosta, muutub enda aeg aeglasemaks seetõttu, et footonil ikka sama kiirus c oleks (erirelatiivsusteooria järgi). Nii et, kui footoni kiirusega liikuda, pole sul ka aega. Nii et ka minevik, tulevik ja olevik on korraga, need on footoni jaoks, aga tal pole aega, massi ega üldse vist midagi. Nii et aega pole. järelikult saab teha, mida tahad.

Igatahes kui kella visata peaaegu valguse kiirusel c, siis seetõttu kellaaeg muutubki aeglasemaks, et valguse kiirus saaks ikkagi kella jaoks olla c. Muidu kui kell käiks sama kiiresti, muutuks ka ju valguse kiirus aeglasemaks, aga see pole võimalik, sest valguse kiirus on alati konstantne. (See oli ns lihtne seletus.)

Maailm on nii lihtne, et seda on raske ette kujutada. Nagu lihtsalt väga lihtne. Nii lihtne, et selle teadasaamiseks peab tegema keerukaid arvutusi ja katseid. Näiteks: manifesteerid oma ellu, et keegi sind armastaks. Tulebki järgmine päev mingi ilge pervert sind taga asjama (upsi). Juhtus ju nii, said oma armastuse, nii et mis sellel maailmal sellest, mida sa soovid, ta lihtsalt teeb.... LIHTSALT. Kust ta pidi teadma, kui sa nii ei soovinud, et võiks olla normaalne inimene ja sina armastaks teda ka.

Valgusel on nii laine kui ka osakese omadused. Aga seda, kuidas ta kaheks läheb (et olla laine), ei ole võimalik näha, sest ta ei lähe kaheks, sest teda pole olemas. Kui sa ei vaata, on ta laine, aga kui sa hakkad vaatama, ei saa midagi juhtuda, sest teda pole, siis on ta osake. Ta on salaja laine, aga ta ei näita, kuidas. Nii et jälgimine muudab seda, mida ta teeb, aga seepärast, et teda pole. Igatahes see on observer effect. Kui footonit jälgida, jääb see ühte kindlasse mõõtmisetappi kinni ja kuna tema oli sel hetkel osakese omadustega, mitte laine, siis jääb ta selliseks ka edaspidi, kuni teda jälgitakse. Salajane on ta.

Me sündisime siia Maale selleks, et näha, milline see on. Geene antakse edasi, kui on soov siia uuesti sündida, sest sugulasena sünnib suurema tõenäosusena.

Jumal on olemas, aga seda ei ole ka, sest kõik korraga on jumal. Mitte asjade sees ja midagi suuremat ei ole, vaid ise oled jumal, oma elu jumal ja maailma jumal. Noh ja tegelt see ei ole see pilve peal istuv vanamees ju, vaid kõik lihtsalt niisama. Kõik on ühe suure kogu osakesed.

Inimene peab olema, kes ta on ja siis tuleb, mis tal vaja.

Nii nagu varajases embrüostaadiumis totipotentsed rakud diferentseeruvad erinevalt, ühest saavad luurakud, teisest ajurakud noh ja ise nad vaatavad siis, nii ka maailmas diferentseeruvad sündivad inimesed erinevalt, üks on arst, teine juuksur jne. Rakud, mis normaalselt ei diferentseeru ja ekspresseerivad valesid geene, näiteks piiramatult vohades, on vähirakud ja neid üritatakse hävitada. Ka maailmas on inimesed, kes valesti ekspresseeruvad ja on vähirakud ja hävitavad sellega ka kogu organismi. Need pannakse vangi. Või kui kätte ei saada, rikuvad nad organismi. Organismis toimub apoptoos.

Keha sees on hing, sest kui keha sees ei oleks hinge ja keha oleks ainult üks, saaks ju kohe iseenesest aru, kuidas keha töötab. Aga ei saa, sest hingele on keha antud siia maailma. Muidugi ta ju tunneb oma keha, aga automaatselt ta ei tea, mis protsessid seal aset leiavad ja seetõttu õpitakse seda välismaailmast.

Kaartidega ennustamisel näidatakse kõige tõenäolisemat sündmuste käiku (see tulevik, mis on olemas, kui jätkata olevikus küsitaval teel). Võib valida teise tee, nagunii on tulevikke palju, sest neid pole olemas footoni arust.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar